TG TEKSTİL FARKI

Bizi diğerlerinden ayıran çalışma ilkelerimiz,

Hızlı Teslimat

Gün içinde istanbul çevresinde araçlarımızla siparişlerinizi  dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Stoklu Ürünler

En çok satan ürünlerimiz stoklarımızda bulunmaktadır. İhtiyaçınız durumunda istediğiniz zaman temin edebilirsiniz.

Uzman Kadro

Her şeye hakim ve sorularınızı net bir şekilde yanıtlayabilecek deneyimli bir ekibi olan TG tekstil, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektir

Geniş Ürün Yelpazemiz

Reflektör kumaş, Alev almaz reflektör kumaş, Reflektör Transfer film, Reflektör biye, Dar dokuma reflektör gibi bir çok ürün çeşidimiz vardır.

Profesyonel Hizmet

Reflektörle ile alakalı her türlü ihtiyacı çözümleyerek kalitemizi ve profesyonel hizmetimizi kalıcı tutmak; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir şirkettir.

SERVİS VE HİZMETLER

Hızlı Teslimat

Gün içinde istanbul çevresinde araçlarımızla siparişlerinizi  dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Acil teslimat gerektiren durumlarda kurye ile işlerinizi size ya da istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. İstanbul dışı yerlerde ise siparişlerinizi çalıştığınız kargo firmalarıyla gönderim yapıyoruz. Gönderdiğimiz siparişlerinizi, kargo takip sistemiyle kontrol edip, elinize sorun yaşamadan ulaşmasını sağlıyoruz.

Servis ve Hizmetler

Reflektör Kesim ve Reflektör Dar Dokuma Üretimi

Fabrikamızda bulunan reflektör kesim makinesi sayesinde istediğiniz ölçülerde(5 cm, 3 cm, 2.5 cm 2 cm, 1 cm vb.) reflektör kesimi yapılır. Yenibosna Fabrikamızda, Dar dokuma şerit ve kordonlarda istediğiniz renk, ölçülerde ve adetlerde reflektörlü dar dokuma şerit ve kordon üretimimiz vardır.

Servis ve Hizmetler Servis ve Hizmetler
Servis ve Hizmetler

Stoklu Ürünler

Stoklarımızda DM 6101, DM 4101, DM 4102, DM 1007, DM 1001, DM 1002, DM 1005, DM 1006, 1 cm, 2.5 cm, 3 cm 5 cm  dar dokuma oranj/gümüş/oranj, sarı/gümüş/sarı stoklu ürünlerimizdir. Dar dokuma reflektör ürünlerimizde yüksek metrajda iki hafta termin süremiz vardır. İhtiyaçınız durumunda stoklarımızdan ürünleri temin edebilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Ürün çeşitlerimiz; Reflektör kumaş, Alev almaz reflektör kumaş, Reflektör Transfer film, Reflektör biye, Dar dokuma reflektör, gökkuşağı reflektör, renkli reflektörler, sarı/oranj rasel kumaş, reflektör ip gibi bir çok ürün çeşidimiz vardır. Mağazamızı ziyaret ederek, ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. İhtiyaçınız olan tüm reflektör çeşitleri bünyemizde mevcuttur. En çok satan ürünlerimiz ise stoklarımızda bulunmaktadır. Bunlar; DM 6101, DM 4101, DM 4102, DM 1007, DM 1001, DM 1002, DM 1005, DM 1006, 1 cm, 2.5 cm, 3 cm 5 cm  dar dokuma oranj/gümüş/oranj, sarı/gümüş/sarı'dır. İhtiyaçınız durumunda istediğiniz zaman temin edebilirsiniz.

Servis ve Hizmetler
Servis ve Hizmetler Servis ve Hizmetler

Reflektör Tekstil Baskı Ve Transfer Reflektör Film Plotter Çizim

Plotter makinesinde müşterilerimizin özgün ve özelleştirilmiş tasarımlarını çizip, istediğiniz ölçülerde ve adetlerde plotter makinesinden çıkmaktadır ve Bünyemizde, plotter makinesinde baskıya hazır şekilde çizilmiş transfer film reflektörleri; tişört, mont, pantolon gibi hazır kesilmiş kalıplara 100 cm genişliğinde ki makinemizde baskı yapmaktayız.

Profesyonel Hizmet ve Uzman Kadro

Kalite, tecrübe ve hizmet sunumu açısından sektöründe en iyi firma olmayı hedefleyen şirketimiz, reflektörle ile alakalı her türlü ihtiyacı çözümleyerek kalitemizi ve profesyonel hizmetimizi kalıcı tutmak; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmak istemektedir. TG Tekstil, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çabalıyor, sektörde en iyisi olmak çabalıyoruz. Servis hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeye hakim ve sorularınızı net bir şekilde yanıtlayabilecek deneyimli bir ekibi olan TG tekstil, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için dikkatle ve itina ile çalışmakta aynı zamanda müşteri memnuniyetini yüksek tutarak, başarılı işlere imza atmaktadır. Güncel haberle ve yeniliklerle kendini güncel tutup geliştiren bir ekibimiz vardır. Güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimiz hizmetimizin son aşaması ve hizmet sonrası destekle müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmaktadır.

Servis ve Hizmetler
SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak ettiğiniz tüm cevaplar bu alanda

Tümünü Gör

Hangi ürünleriniz kurumlarda (polis, jandarma, 112 acil vb) onaylı mıdır?

DM 6101, DM 1001, DM 1002, DM 4101, DM 4102 kurumlarda onaylı ürünlerimizdir.

Mağazada satış yapıyor musunuz?

Mağazamızda satışı nakit vey kredi kartı ile ödeme almaktayız. Reflektör Mağazamızın yeri, Mehmet Nesih Özmen, Merter, Meşe Sk. No:12 D:1’dir. Mağazada satışımız mevcuttur.

Minimum sipariş adetiniz nedir?

Stoklarımızda bulunan ürünlerin minimum sipariş adetti yoktur. Stoklarımızda olmayan ürünler için minimum sipariş tutarı için bizimle iletişime geçin.

Reflektör kumaşların yansıması kaçtır?

Bünyemizde birçok çeşit ürünümüz vardır. Bunlar 500 cd/lux’den 10 cd/lux’e kadar farklı yansımalarda reflektör ürünlerimiz vardır.

Reflektör transfer filmler üzerinde yazı, özel logo çizimleri yapıyor musunuz?

Evet, istenilen boyutta, istediğiniz ürünlerde özel çizim, yazı, logo çalışmaları yapıyoruz.

Ürün çeşitleriniz nelerdir?

Ürün çeşitlerimiz; Reflektör kumaş, Alev almaz reflektör kumaş, Reflektör Transfer film, Reflektör biye, Dar dokuma reflektör, gökkuşağı reflektör, renkli reflektörler, sarı/oranj rasel kumaş, reflektör ip gibi bir çok ürün çeşidimiz vardır.

Ürünlerin desteği(içerikleri) nelerdir?

Reflektör kumaşlarda T/C(polyester pamuk karışımı), %100 polyester. Alev almaz Reflektör kumaş ise aramid ve %100 FR pamuk’tur.

Ürünleriniz ihracata uygun mudur?

Portföyümüzde bulunan ürünleri çoğu ihracata uygundur.

Ürünlerinizin sertifikası var mıdır? Varsa nelerdir?

Bünyemizde bulunan ürünlerin çoğunda sertifika vardır. Bunlar SATRA TECHNOLOGY, SGS, BTTG laboratuvarlarında test edilmektedir. Bünyemizde bulunan sertifikalar; EN ISO 20471, ANSI/ISEA 107, OEKO-TEX 100, ISO6330, IS03175, EN469, EN11612, UL NFPA 2112 gibi birçok sertifikamız mevcuttur.

Hangi ürünleriniz stoklarınızda mevcuttur?

Stoklarımızda DM 6101, DM 4101, DM 4102, DM 1007, DM 1001, DM 1002, DM 1005, DM 1006, 1 cm, 2.5 cm, 3 cm 5 cm  dar dokuma oranj/gümüş/oranj, sarı/gümüş/sarı stoklu ürünlerimizdir. Dar dokuma reflektör ürünlerimizde yüksek metrajda iki hafta termin süremiz vardır. İhtiyaçınız durumunda stoklarımızdan ürünleri temin edebilirsiniz.

Türkiyede piyasada satılan reflektör kumaşlarda 1001, 1002,6101,4101,4102 gibi kodların sadece satıcı siz misiniz?

Evet, D1001, D6101, D1002, D4101,D4102 kodlu reflektör kumaş ve reflektör film ürünleri sadece DM şirketinin lisans sahibi olduğu kodlardır. Türkiye’de D1001, D6101, D1002, D4101,D4102 kodlarıyla DM’in Reflektör Kumaşları ve Reflektif Transfer Filmlerinin yetkili satıcı sadece T&G tekstildir.