SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak ettiğiniz tüm cevaplar bu alanda

Hangi ürünleriniz kurumlarda (polis, jandarma, 112 acil vb) onaylı mıdır?

DM 6101, DM 4101, DM 4102 kurumlarda onaylı ürünlerimizdir.

Reflektör kumaş satan yer var mıdır ? Mağazada satış yapıyor musunuz?

Reflektör kumaş satan yer vardır. mağazamızda satışı nakit vey kredi kartı ile ödeme almaktayız. Reflektör Mağazamızın yeri, Mehmet Nesih Özmen, Merter, Meşe Sk. No:12 D:1’dir. Mağazada satışımız mevcuttur. Kredi kartı veya nakitle ödeme yapabilirsiniz.

Reflektör kumaşların yansıması kaçtır?

Bünyemizde birçok çeşit ürünümüz vardır. Bunlar 500 cd/lux’den 10 cd/lux’e kadar farklı yansımalarda reflektör ürünlerimiz vardır.

Reflektör transfer filmler üzerinde yazı, özel logo çizimleri yapıyor musunuz?

Evet, istenilen boyutta, istediğiniz ürünlerde özel çizim, yazı, logo çalışmaları yapıyoruz.

Ürün çeşitleriniz nelerdir?

Ürün çeşitlerimiz; Reflektör kumaş, Alev almaz reflektör kumaş, Reflektör Transfer film, Reflektör biye, Dar dokuma reflektör, gökkuşağı reflektör, renkli reflektörler, sarı/oranj rasel kumaş, reflektör ip gibi bir çok ürün çeşidimiz vardır.

Minimum sipariş adetiniz nedir?

Stoklarımızda bulunan ürünlerin minimum sipariş adetti yoktur. Stoklarımızda olmayan ürünler için minimum sipariş tutarı için bizimle iletişime geçin.

Ürünlerin desteği(içerikleri) nelerdir?

Reflektör kumaşlarda T/C(polyester pamuk karışımı), %100 polyester. Alev almaz Reflektör kumaş ise aramid ve %100 FR pamuk’tur.

Ürünleriniz ihracata uygun mudur?

Portföyümüzde bulunan ürünleri çoğu ihracata uygundur.

Ürünlerinizin sertifikası var mıdır? Varsa nelerdir?

Bünyemizde bulunan ürünlerin çoğunda sertifika vardır. Bunlar SATRA TECHNOLOGY, SGS, BTTG laboratuvarlarında test edilmektedir. Bünyemizde bulunan sertifikalar; EN ISO 20471, ANSI/ISEA 107, OEKO-TEX 100, ISO6330, IS03175, EN469, EN11612, UL NFPA 2112 gibi birçok sertifikamız mevcuttur.