TG TEKSTİL
TG Tekstil, reflektif kumaş pazarlamasını daha profesyonel olarak yapabilmek için kurulmuştur.

Öztan Tekstil Grubu çatısı altında 2002 yılında faaliyete geçen TG Tekstil, Türkiye’deki reflektif kumaş sektörünün profesyonel pazarlamasını 20 yılı aşkın süredir uzman kadroları ile yürütmektedir. TG Tekstil tekstil firmaları arasında reflektif ve yansıtmalı kumaş malzemeleri açısından spesifik olarak uzmanlaşmıştır. 

Reflektif malzemeler ve reflektör ürünler konusunda özel eğitimli olan uzman kadrosuyla hizmet veren TG tekstil reflektör kumaşlar açısından kaliteli ve geniş bir ürün gamında hizmet vermektedir. Reflektif malzemeden üretilen ürünlere ihtiyaç duyan iş elbiseleri firmaları, iş güvenliği uzmanları, iş güvenliği şirketleri ve iş kıyafetlerinin üretimini yapan firmaların çözüm ortağı olan TG tekstil, çeşitli kalitelerde sunduğu reflektör kumaş alternatifleri ve transfer filmler ile sektör paydaşlarının yanındadır. Merkez ofisi tekstil sektörünün kalbi İstanbul Yeni Bosnaʼda konumlanan firmamızın ayrıca İstanbul Merter ilçesinde ve İzmir ilinde de şubeleri bulunmaktadır. 

Tekstil sektöründeki deneyimini Türkiyeʼnin yükselen potansiyeli ile birleştiren TG Tekstil, reflektif ürünlerin dünya markası olan 3M Scotchlite Reflektif Malzemeler Türkiye Bayiliği’nin yanı sıra bir başka öncü marka olan DM Reflective Material distribütörlüğünü de sürdürmektedir. Bu bağlamda DM Reflective Material dar dokuma üretimini kendi bünyesinde devam ettirirken ayrıca tekstil aksesuarlarını da  temin etmektedir.

 

TG Tekstil portföyünde yer alan reflektör ürünler Oeko-Tex100, EN 20471, NFPA gibi pek çok sektörel sertifikaya sahiptir. Kamu ve özel sektöre ilgili alanlarda, reflektör kumaş ve transfer film tedariğinin %80ʼni gerçekleştiren TG Tekstil, alanında eğitimli uzman kadrosu ve yenilikçi yapısı ile, müşteri memnuniyetini daima önceliklendirmektedir. 

TG Tekstil portföyünde bulunan ürünler her zaman güncel stoklar listelenir; bu bağlamda ürünler stoklardan, hızlı ve aktif biçimde teslim edilmektedir. 

Hedeflerimiz ve iş çizgimiz günden güne bizi ileriye taşıyor...

Kalite, tecrübe ve hizmet sunumu açısından sektöründe en iyi firma olmak.
BİZİM MİSYONUMUZ
BİZİM VİZYONUMUZ
Reflektörle ile alakalı her türlü ihtiyacı çözümleyerek kalitemizi ve profesyonel hizmetimizi kalıcı tutmak; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmak.

Katıldığımız FuarlarHakkımızda
E-KATALOG

TG Tekstil, reflektif kumaş pazarlamasını daha profesyonel olarak yapabilmek için kurulmuştur.

TG TEKSTİL FARKI

Bizi diğerlerinden ayıran çalışma ilkelerimiz,

Hızlı Teslimat

Gün içinde istanbul çevresinde araçlarımızla siparişlerinizi  dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Stoklu Ürünler

En çok satan ürünlerimiz stoklarımızda bulunmaktadır. İhtiyaçınız durumunda istediğiniz zaman temin edebilirsiniz.

Uzman Kadro

Her şeye hakim ve sorularınızı net bir şekilde yanıtlayabilecek deneyimli bir ekibi olan TG tekstil, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektir

Geniş Ürün Yelpazemiz

Reflektör kumaş, Alev almaz reflektör kumaş, Reflektör Transfer film, Reflektör biye, Dar dokuma reflektör gibi bir çok ürün çeşidimiz vardır.

Profesyonel Hizmet

Reflektörle ile alakalı her türlü ihtiyacı çözümleyerek kalitemizi ve profesyonel hizmetimizi kalıcı tutmak; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir şirkettir.